Prémiové české papírnictví

Zároveň mámou i tátou Paper Factory jsou PAPÍRNY BRNO. Firma, kterou snad všichni známe už od školy. Známe její sešity, diáře a výkresy, v jejích balicích papírech už roky dostáváme dárky. A všechno funguje, jak má.

Ale papírny zatoužily po dalším dítěti. Vyrábět to, co umí, ještě lépe. Prémiově, exkluzivně. A tak se zrodil nápad na papírnictví, které rok co rok nabídne úplně nové, dechberoucí a originální produkty a motivy. Od základu jiné, než nabízejí ostatní.

Jak na to jdeme? No… za skoro 70 let jsme k dokonalosti vypilovali výrobu sešitů, nejrůzněji vázaných zápisníků nebo kronik. Dali jsme hlavy dohromady, našli detaily, které ještě můžeme zlepšit nebo přidat. Mluvili jsme s našimi zákazníky a odběrateli, abychom ještě hlouběji pochopili, po jakých produktech lidé prahnou.

A sebevědomá nová značka, která osloví podobně naladěné klienty, je na světě. Čekejte od ní všechno, jen ne nudu. Obálky pojaté tak, že podobné na pultech papírnictví a e-shopech nenajdete. Praští vás do očí, a jakmile je otevřete, zjistíte, že svůj účel posouvají zase o kus dál.

Značka, která chce se svou komunitou otevřeně komunikovat, ptát se, jak se vám výrobky líbí. Budeme rádi, když nám na rovinu řeknete, co chcete, konstruktivně navrhnete drobná vylepšení i úplně nové produkty. Protože v každé limitce aspoň jeden unikátní kousek najdete.

Jo a už jsme zmínili, že každou edici budeme vyrábět jen po omezenou dobu? Protože jestli cítíte byť jen náznak sběratelských vášní, Paper Factory vaší pozornosti nesmí uniknout.