Prémiové české papírnictví

Zároveň mámou i tátou Paper Factory jsou PAPÍRNY BRNO. Firma, kterou snad všichni známe už od školy. Známe její sešity, diáře a výkresy, v jejích balicích papírech už roky dostáváme dárky. A všechno funguje, jak má.

Ale papírny zatoužily po dalším dítěti. Vyrábět to, co umí, ještě lépe. Prémiově, exkluzivně. A tak se zrodil nápad na papírnictví, které rok co rok nabídne úplně nové, dechberoucí a originální produkty a motivy. Od základu jiné, než nabízejí ostatní.

Jak na to jdeme? No… za skoro 70 let jsme k dokonalosti vypilovali výrobu sešitů, nejrůzněji vázaných zápisníků nebo kronik. Dali jsme hlavy dohromady, našli detaily, které ještě můžeme zlepšit nebo přidat. Mluvili jsme s našimi zákazníky a odběrateli, abychom ještě hlouběji pochopili, po jakých produktech lidé prahnou.

A sebevědomá nová značka, která osloví podobně naladěné klienty, je na světě. Čekejte od ní všechno, jen ne nudu. Obálky pojaté tak, že podobné na pultech papírnictví a e-shopech nenajdete. Praští vás do očí, a jakmile je otevřete, zjistíte, že svůj účel posouvají zase o kus dál.

Značka, která chce se svou komunitou otevřeně komunikovat, ptát se, jak se vám výrobky líbí. Budeme rádi, když nám na rovinu řeknete, co chcete, konstruktivně navrhnete drobná vylepšení i úplně nové produkty. Protože v každé limitce aspoň jeden unikátní kousek najdete.

Jo a už jsme zmínili, že každou edici budeme vyrábět jen po omezenou dobu? Protože jestli cítíte byť jen náznak sběratelských vášní, Paper Factory vaší pozornosti nesmí uniknout.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací