Paper Factory na speciálních stojanech

12. 10. 2021

„Osahejte si“ Paper Factory na speciálních stojanech

Na našem e-shopu a facebookové stránce vám naše vymazlené Paper Factory výrobky podrobně popisujeme a ukazujeme. Jak vypadají zvenku, zevnitř, navrhujeme, jak se dají používat. Nabízíme detailní fotky, abyste si všechno do detailu představili. Ale tak trochu tušíme, že to není dost. Proto vás chceme pozvat: pojďte se s nimi trochu pomazlit, osahat si je.

Ani tisíc obrázků však nevydá za reálný dotek. Jedině skutečné prolistování ve vás zanechá ten unikátní vjem, když přejedete prsty po lakovaných detailech obálky. Jakmile promnete kvalitní papír, oceníte jeho hladkost. A až se proti světlu podíváte na obálku, zjistíte, které motivy jsme zdůraznili efektním leskem.

Právě proto do vybraných papírnictví dodáváme exkluzivní zboží Paper Factory v našich stojanech. Vejdete do prodejny, rozhlédnete se a jsou tam. Plné sešitů, bloků i speciálních knih a diářů, jejichž cílem je potěšit, zaujmout a hlavně dobře sloužit.

A kde že takové stojany najdete? Zavítejte do těchto prodejen:

 • Papírnictví Rokytka na Masarykově náměstí v Rokycanech
 • Prodejna Kodex v Hořovicích na ulici Fügnerova
 • Papírnictví Doubek na Palackého ulici v Jihlavě
 • Prodejna Trast v Klatovech na Jateční ulici
 • Papírnictví Tigak na náměstí Generála Knopa v Žamberku
 • Papírnictví Heva na Kostelní ulici v Třešti
 • Heva Market v Havlíčkově Brodě v obchodním domě Alej
 • Papírnictví Heva na náměstí T. G. Masaryka v Chotěboři
 • Papírnictví Heva na náměstí Zachariáše z Hradce v Telči
 • Heva Market v OD Dvořák v Táboře
 • Papírnictví Smero na Ortenově ulici v Kutné Hoře

Síť prodejen se stále rozrůstá po celém Česku.

Že ve vašem městě žádné papírnictví s našimi výrobky nenacházíte? Máme dobrou zprávu. Až příště půjdete kolem své oblíbené papírenské prodejny, nakoukněte, zajděte za prodavači a zeptejte se, kdy už budou mít ty nové a jedinečné vesmírné sešity a diáře od Paper Factory. Nebo ještě lépe – ukažte jim rovnou i náš web. Uvidíte, že je to nahlodá. Stačí, aby se nám ozvali, a my už se s nimi nějak domluvíme.

My si počkáme, jakými reakcemi nás zahltíte, až si naše produkty z kosmické limitky důkladně osaháte. Buďte prosím upřímní a tvrdí, protože jedině tak bude naše příští limitované edice zase o kus lepší.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací